Истражете ги паметните животи на Тенон

Искусете го интелигентираниот, научниот и технолошкиот и хуманизиран паметен живот во Тенон

  • За Тенон

    повеќе
  • TENON is a leading brand of product and service solution providers in the field of smart locks in China. In addition, Tenon is a professional technology development company that integrates scientific research, design, manufacturing, and marketing in the field of smart homes. In product production, Tenon has studied various doors and usage scenarios to adapt to the needs of more scenarios, thereby providing a variety of smart locks, which can be selected in various scenarios such as real estate projects, residences, commercial offices, etc.

Tenon
Smart Lock

Направете вашите животи да
бидат поинтелигентни.

sns01_1 sns02_1 Видео

Контактирајте не

Гуангдонг АП шпилка Sci. & Tech.Co., Ltd.

  • 8-ми кат, бр.3, деловен центар Ханкси, област Панју, Гуангжу, Кина
  • Продажба: 0086-020-61932298Поддршка: 400-997-0090
  • info@aptenontech.com
  • Понеделник-петок: од 9 до 18 часот сабота, недела: Затворено

Остави ја твојата порака

Остави ја твојата порака

Остави ја твојата порака